Nekepti laimų ir kokosų drožlių kamuoliukai

Dalintis:

Taip norisi ir žiemą gražiai atrodyti: būti energingai, su šypsena veide ir žinoma be jokių nereikalingų kilogramų. Deja, kai po visų darbų daug laiko tenka praleisti namie bežiūrint filmus, skaitant knygą, užsiiminėjant įvairiais rankdarbiais ar tiesiog jaukiai sėdint prie stalo su įvairiais skanėstais, nori nenori iš kažkur atsiranda „gelbėjimosi ratai“. Pasaulio su jais neišgelbėsiu – niekas nuo to netaps nei geresniu, nei gražesniu, saulė nešvies skaisčiau, miškai nebus žalesni. Tad reikia griebtis plano A! Tiesiu taikymu į sporto salę! Ne, ne, gal dar šiek tiek palauksiu, patinginiausiu, retkarčiais įsijungsiu Youtube.com treniruotes, pašoksiu pilvo šokius prie veidrodį, susitvarkysiu namus ir dar daug naudingų darbų padarysiu, bet į sporto salę Neisiu.. Todėl, kad turiu planą B.. Nuo šiol valgysiu tik sveikus saldumynus, labai nekaltučius, skanučius, mažučius. Taip, taip, aš pasižadu, kad tai darysiu iki.. ateinančio šeštadienio… O šiandien dar tik pirmadienis.

Pirmadienio nuotaikai praskaidrinti kuo puikiausiai tiks nekepti, energijos suteikiantys, labai skanūs laimų ir kokosų drožlių kamuoliukai. Vieni iš mano mėgstamiausių. Receptas adaptuotas iš čia.

Jei norite intensyvesnio skonio, dėkite daugiau laimo sulčių.

 

Nekepti laimų ir kokosų drožlių kamuoliukai
Paruošimo laikas
7 mins
 
Kiekis: 12 kamuoliukų
Autorius: Skanauk su Aušra
Ingredientai
 • 1 1/2 st. šviežių datulių be kauliukų
 • 1/2 st. migdolų
 • 1/2 st. anakardžių
 • 1 laimo žievelė ir sultys
 • 1/2 st. kokosų drožlių
Gaminimas
 1.  Į maisto trintuvą sudėkite migdolus, anakardžius. Trinkite kol riešutai taps smulkūs (jei trinsite per ilgai, riešutai pavirs į košę).

  2. Sudėkite datules, laimo žievelę ir sultis. Trinkite kol riešutai susijungs su datulėmis.

  3. Fomuokite nedidelius (apie 1,5 cm) kamuoliukus. Apvoliokite juos kokosų drožlėmis.

  4. Palaikykite apie 1 val šaldytuve.

 

Parašykite komentarą