Kakaviniai blyneliai be glitimo

Dalintis:

Sunku patikėti, kad Kalėdos jau už dviejų savaičių. Laikas lekia neįtikėtinai greitai. Kartais baisu net pažiūrėti į kalendorių, nes atrodo, kad šiandien pirmadienis, bet staiga, kitą dieną, jau penktadienis. O antradienis, trečiadienis, ketvirtadienis kažkur dingo. Lyg buvo, lyg nebuvo. Ėjo, praėjo – be jokių rezultatų. Nepadarytų darbų sąrašas kaupiasi, neįgyvendintų tikslų daugėja, sąžinė irgi pradeda graužti vis smarkiau.

Atėjus savaitgaliui nebesinori galvoti apie reikalus, o tik atsipalaiduoti, užsimiršti. Tiesiog mėgautis gražiomis akimirkomis, laiku su artimais žmonėmis ar savimi. Kaip sakoma, problemos niekur nedingsta, bet savaitgaliai praeina labai greitai. Tad džiaukimės jais!

Paprastomis dienomis mano pusryčiai būna labai greiti ir paviršutiniški. O štai savaitgalį norisi kažko nors šiek tiek įdomesnio. Pavyzdžiui, blynų, kurie niekada nenusibosta. Tad šiandien mėgavausi sekmadienio rytu su beglitiminiais blyneliais. Labai paprastas receptas, puikiai ir greitai iškepa.

Naudojau avižinius miltus be glitimo. Paskutiniu metu labai pamėgau šiuos miltus. Jie yra rupios tekstūros, gana sunkiai „sulimpa“, bet nedideliems, puriems kepiniams, tokiems kaip blynai, spurgos, yra tikrai tinkami. Blynus valgiau su migdolų jogurtu, obuoliene su bruknėmis, bananais, granola, šaldytomis mėlynėmis ir bruknėmis.

Kakaviniai blyneliai be glitimo
Paruošimo laikas
3 mins
Gaminimo laikas
10 mins
Visas laikas
13 mins
 
Kiekis: 12 blynelių
Autorius: Skanauk su Aušra
Ingredientai
 • 1 1/4 st. avižinių miltų be glitimo
 • 1 1/4 st. migdolų pieno (ar kito augalinio pieno)
 • 2 valg. š. klevų sirupo
 • 2 arbat. š. kakavos
 • 1 arbat. š. kepimo miltelių
 • žiupsnelis Himalajų druskos
 • 1 valg. š. rapsų aliejaus
 • 1 valg. š, rapsų aliejaus kepimui
Gaminimas
 1. Sumaišyti visus ingredientus.

 2. Kepkite įkaitintame aliejuje nedidelius blynelius.  Kepti apie 2 min.

One Reply to “Kakaviniai blyneliai be glitimo”

 1. Atrodo nuostabiai, bet nesuprantu parašytų miltų ir pieno kiekių. Gal galėtumėte parašyti aiškiau? Norėčiau pasigaminti.

Parašykite komentarą