Salierų ir aviečių kokteilis// Celery and Raspberries Smoothie

Dalintis:

Šiomis dienomis daug diskutuojama apie laimę. Vakar buvo paskelbtas laimingiausių šalių sąšaras, kurio viršunėje antrus metus iš eilės atsidūrė Suomija. Žinoma, jame neatsispindi asmeninė laimė, o bendri socialiniai, ekonominiai šalies rodikliai. Patys suomiai daug kalba šia tema ir dalis nesutinka, kad jų šalis pati geriausia.

Mano nuomone, suomiai tikrai turėtų būti laimingi, bet visgi savižudybių, depresijos susirgimų, alkoholio suvartojimo statistika nėra džiuginanti. Deja, didelę įtaką daro ir klimatas, žmonių uždarumas bei nuo dabartinio gyvenimo neatsiejamas stresas, gyvenimo prasmės klausimai ir pan.

Kaip bebūtų, per daug netikiu statistika. Kiekvienoje šalyje yra ir laimingų, ir nelaimingų žmonių. Nepaisant aplinkybių, galime tapti tiek tokiais, tiek anokiais.

Man laimė yra neatsiejama nuo geros nuotaikos ir savijautos. O kad pasiekti šiuos dalykus kartais reikia visai nedaug. Pavyzdžiui, kai neturiu jėgų, jaučiuosi prislėgta – stengiuosi padaryti mankštą, pasportuoti, pavaikščioti po gryną orą, palįsti po šaltu dušu. Nuotaika ir savijauta tikrai pasikeičia į gerą.

Žinoma, šiems dalykams svarbi ir sveika mityba. Nors negaliu vadinti savęs sveikuole, bet stengiuosi maitintis sveikiau, mažiau valgyti visokio šlamšto.

Nors nepropaguoju kokteilių vartojimo (geriau suvalgau pilną vaisių), bet žalieji kokteiliai yra išimtis. Šis kokteilis yra pusiau iš tų žaliųjų, nes naudojau ir bananą, avietes. Nemėgstu, kai kokteilyje būna itin daug ingredientų, todėl šiame jų tik trys.

Salieras yra viena iš sveikiausių daržovių, kuri detoksikuoja organizmą, mažina kraujospūdį, slopina uždegimą, stiprina imuninetą, saugo nuo žalingo aplinkos poveikio ir pan.

Salieras nėra itin skanus, bet jo kartoką skonį „užmuša“ bananas ir avietės. Pastaruosius galite keisti mėlynėmis, obuoliu, kriauše, kiviu ir pan.

 

Salierų ir aviečių kokteilis
Paruošimo laikas
3 mins
 
Kiekis: 1 porcija
Autorius: Skanauk su Aušra
Ingredientai
  • 2 salierų stiebai, supjaustyti
  • 1 mažas bananas
  • 1/3 st. šaldytų aviečių
  • šlakelis vandens
Gaminimas
  1. Visus ingredientus iki vientisos masės sutrinti maisto procesoriuje.

 

Celery and Raspberries Smoothie
Paruošimo laikas
3 mins
 
Kiekis: 1 serving
Autorius: Skanauk su Aušra
Ingredientai
  • 2 stalks of celery, chopped
  • 1 small banana
  • 1/3 c frozen raspberries
  • splash of water
Gaminimas
  1. Blend all ingredients until smooth.

Parašykite komentarą