Apie mane

Sveiki atvykę į maisto tinklaraštį SKANAUK SU AUŠRA!

Esu Aušra. Mėgstu skanų bei spalvingą maistą. Stengiuosi, kad mano gaminami patiekalai būtų sveiki: su daug daržovių, kruopų bei kitų naudingų medžiagų. Esu išbandžiusi veganizmą, vegetarizmą, beglitimines, becukres dietas. Šiuo metu valgau viską. Nesu savęs įspraudusi į jokius rėmus, tad šiame tinklaraštyje galite rasti įvairiausių maisto receptų. Nors pirmenybę teikiu sveikesnei mitybai, bet leidžiu sau pasimėgauti ir ne tokiu sveiku maistu.

Tinklaraščio rašymas man yra neatsiejamas ir nuo maisto fotografijos: kompozicijos kūrimo, detalių parinkimo, nuotraukų redagavimo ir bandymų perteikti patiekalo skonį vaizdine išraiška.

Keliu tik išbandytus ir man patikusius receptus. Stengiuosi, kad juose naudojami produktai būtų sezoniniai ir lengvai randami. Nors mėgstu greitai ir paprastai pagaminamus patiekalus, bet nevengiu ir sudėtingesnių, daugiau laiko ir kruopštumo reikalaujančių receptų.

Apie mane:

Jau beveik 3 metu gyvenu Suomijoje, šalia Helsinkio. Lietuvoje esu baigusi lietuvių filologijos studijas ir konditerės profesinį mokymą. Be maisto gaminimo dar mėgstu keliauti, būti gamtoje, sportuoti. Nors visą gyvenimą vaikščiojau siauriomis Vilniaus senamiesčio gatvelėmis, bet Suomijoje daug laiko praleidžiu gamtoje. Savo laisvalaikio nebeįsivaizduoju be jaukių pasibuvimų prie ežerų ir jūros, pasivaikščiojimų žaliais miško takeliais, laipiojimo per uolas.

Visada galite man parašyti: ausra.trasauskaite@gmail.com